Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej,
konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Podpisano umowę na dostawę i montaż 1023 kompletnych zestawów do zbierania wody deszczowej dla gospodarstw domowych w 14 gminach Związku Gmin Dorzecza Wisłoki

W dniu 09.08. 2023 r. Związek Gmin Dorzecza Wisłoki podpisał umowę na dostawę i montaż 1023 kompletnych zestawów do zbierania wody deszczowej dla gospodarstw domowych w 14 gminach Związku: Brzostek, Brzyska, Chorkówka, Czarna, Dębica, Mieście Dębica, Dębowiec, Jasło, Mieście Jasło, Jedlicze, Sękowa, Skołyszyn, Szerzyny, Żyraków.

Wykonawca: SOLAR WÓJCIK PIOTR WÓJCIK OSTROWY BARANOWSKIE 141A, 36-105 CMOLAS

Termin realizacji: 6 miesięcy od daty podpisania umowy.

Aktualnie trwają montaże.

Inwestycja realizowana jest w ramach Projektu „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”.

Zestaw składa się z dekoracyjnego zbiornika naziemnego na deszczówkę o pojemności 650 l wraz z elementami przyłączenia do rynny oraz do rozprowadzenia zgromadzonej wody opadowej tj. zewnętrzną pompą ogrodową z wężem i zraszaczem.

Szczegółowe informacje o Projekcie dostępne są na stronie Gmin oraz Związku Gmina Dorzecza Wisłoki www.wisloka.pl oraz pod nr tel. 13 443 70 22.

Pozostały jeszcze wolne miejsca. Aby wziąć udział w Projekcie należy złożyć wypełnioną deklarację w swojej gminie.

translate this page
Skip to content